Найбагатший уродженець Тернопільщини розпродує нерухомість у Києві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Опальний український олігарх, уродженець Заліщицького району Тернопільської області Дмитро Фірташ продав частину торгово-офісного центру «Арена Сіті» бізнесменові Сергію Тігіпку.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЙБАГАТШИЙ УРОДЖЕНЕЦЬ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ РОЗПРОДУЄ НЕРУХОМІСТЬ У КИЄВІ"

  Як пише “Новое Время” з посиланням на джерела на ринку нерухомості Києва, продано приміщення загальною площею 14 тис. кв м, торгової – 10 тис. кв м.

  Структури Дмитра Фірташа хотіли виручити за центр близько $20 мільйонів, але сума угоди склала в районі $13-15 млн, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Компанія Дмитра Фірташа Group DF виставила “Арену Сіті” на продаж понад рік тому і нею цікавилось чимало великих компаній.

  Раніше джерела на ринку нерухомості повідомили, що девелоперська компанія “Інтергал-Буд” придбала готель “Санкт-Петербург” у Києві за приблизно $15 млн. Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа, якій належав готель, спочатку хотіла виручити за історичну будівлю $18-20 млн.

  Нагадаємо, з 2014 року Фірташ безвиїзно знаходиться в Австрії, чекаючи рішення судів різних інстанцій про його екстрадицію в США, де проти нього ведеться розслідування за звинуваченням в корупції. Під домашній арешт Фірташ був випущений після рекордної для австрійської Феміди застави в 125 млн. євро.

  На Тернопільщині у Group DF знаходиться найбільший тепличний комплекс на Західній Україні “DF Agro” (Синьків), який була відкрито в 2012 році за участю тодішнього Прем’єр-міністр України Миколи Азарова. Нині цим бізнесом опікується матір олігарха Марія Григорівна Фірташ.

  (Visited 77 times, 1 visits today)
 • 180x150