Одеський припортовий завод виплатить олігарху з Тернопільщини мільйонний борг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Київський апеляційний суд визнав і дозволив виконання постанови Стокгольмського арбітражу про стягнення понад 250 мільйонів доларів із ПАТ «Одеський припортовий завод» на користь компанії олігарха з Тернопільщини Дмитра Фірташа «Ostchem Holding Limited» за поставки газу.

  Результат пошуку зображень за запитом "Одеський припортовий завод виплатить олігарху з Тернопільщини мільйонний борг"

  Відповідно до рішення арбітражу ще від 25 липня 2016 року, ОПЗ повинен заплатити «Ostchem» майже $193,26 млн. основного боргу і $57,98 млн. штрафів, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – Видати виконавчий лист на примусове виконання часткового арбітражного рішення про сплату ОПЗ на користь компанії «Ostchem Holding Limited», – йдеться в ухвалі Київського апеляційного суду.

  Одеський припортовий завод заперечував проти такого рішення, зазначаючи, що підприємство стоїть від середини 2018 року і виконання рішення Стокгольмського арбітражу призведе банкрутства та загроз техногенної і екологічної катастроф.

  Нагадаємо, борг ОПЗ утворився в результаті невиконання заводом договору купівлі-продажу природного газу від 20 січня 2013 року.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150