Фірма прикарпатського олігарха Бахматюка хотіла зняти арешт із майна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд відмовив Станіславській торговій компанії, яка належить Олегу Бахматюку, в знятті арешту з майна фірми, оскільки таке клопотання йому непідсудне.

  Пов’язане зображення

  Таке рішення 22 травня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Марія Зелінська, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в рішенні, адвокат в інтересах Станіславської торгової компанії подав клопотання про зняття арешт з майна фірми у кримінальному провадженні щодо VAB банку. На його думку, зазначений арешт є незаконним та безпідставним, а відтак підлягає скасуванню.

  Своєю чергою детектив Національного антикорупційного бюро надав суду постанову генерального прокурора України, якою справу VAB банку передали до Головного слідчого управління Національної поліції.

  Вивчивши клопотання, суддя залишила його без задоволення. Вона вказала, що справу дійсно передали до Нацполіції, а значить клопотання треба було подавати за місцем реєстрації відповідного органу.

  Нагадаємо, Бахматюк через суд намагався прискорити НАБУ в передачі справи його банку. Також він спробував це зробити вдруге.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150