Прикарпатського підприємця підозрюють у розтраті бюджетних коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Тисменицькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому за фактами привласнення бюджетних коштів та підробки офіційних документів керівником приватного підприємства Рогатинського району, за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», «Службове підроблення») КК України.
  Результат пошуку зображень за запитом "розтраті бюджетних коштів"
  Досудовим розслідуванням установлено, що директор одного із підприємств Рогатинського району з метою привласнення бюджетних коштів склав завідомо фіктивний акт приймання-виконання будівельних робіт, в якому зазначив роботи, що ним не проводились, внаслідок чого привласнив кошти державного бюджету в розмірі 88 тис. грн.
  З метою відшкодування збитків, завданих кримінальним правопорушенням, за клопотанням прокурора слідчим суддею накладено арешт на майно правопорушника.
  Крім того, прокурором заявлено цивільний позов про відшкодування шкоди, спричиненої злочином, пише СТИК з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.
  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150