На Львівщині розкрадали місцеве держпідприємство

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Служби безпеки України викрили та блокували схему розтрати майна в особливо великих розмірах посадовцями одного з державних підприємств хімічної промисловості.

  Результат пошуку зображень за запитом "на львівщині розкрадали"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу СБУ.

  Оперативники спецслужби встановили, що представники установи вносили недостовірні дані в інвентаризаційні відомості та бухгалтерські документи про виробничі приміщення, які потім розбирали на залізобетонні конструкції і продавали за заниженою вартістю.

  Одержані кошти учасники протиправної схеми «відмивали» через підставні комерційні структури. Унаслідок оборудки державний бюджет України недоотримав понад десять мільйонів гривень прибутку. Під час санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ задокументували декілька фактів одержання одним із керівників держпідприємства неправомірної вигоди за незаконну реалізацію майна. Також, за висновками експертів, діяльність зловмисників могла призвести до надзвичайних подій з тяжкими наслідками у сфері екологічної безпеки.

  Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам провадження про підозру в скоєнні злочину. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Заходи із викриття та блокування незаконних дій проводились спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150