Комунальників Кличка підозрюють у незаконному демонтажі рекламних екранів на 16 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Поліція вважає, що у 2014-2017 рр. службовці КП «Київреклама», зловживаючи службовим становищем, незаконно демонтували у Києві та розмістили на своєму складському приміщенні світлодіодні рекламні екрани з комплектуючими, які належать ПАТ «УКР/ІН/КОМ» (правонаступник ПАТ «Укрінбанк»), чим завдали збитків банку на 16,00 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "рекламні екрани київ"

  Про це написав Олександр Глазунов у виданні «КиевVласть», передає СТИК.

  За даними слідства, раніше світлодіодні екрани належали ТОВ «Хайтеч Едвертайсмент». У липні 2010 р. ця фірма та «Укрінбанк» уклали кредитний договір на 29,5 млн грн. Угода була розрахована до січня 2016 р. У червні 2014 р. сторони уклали договір застави, згідно з яким банк міг отримати в якості застави за кредит 59 світлодіодних екранів вартістю 35,04 млн грн. У грудні 2014 р. банк отримав ці екрани в зв’язку з невиконанням «Хайтеч Едвертайсмент» своїх зобов’язань за кредитним договором.

  У 2016 році працівники «УКР/ІН/КОМ» провели перевірку світлодіодних рекламних екранів з комплектуючими і встановили, що 39 екранів на 16 млн грн. викрали. Банкіри з’ясували, що зникле обладнання знаходиться на території КП «Київреклама».

  «УКР/ІН/КОМ» звертався до КП «Київреклама», щоб підприємство повернуло екрани. Але «УКР/ІН/КОМу» відмовили в зв’язку з тим, що на це обладнання накладено арешт в рамках виконавчого провадження ВП №47488667, яке в подальшому було закрито, а арешт знято.

  Правоохоронці допитали начальника господарського відділу КП «Київреклама». Вона пояснила, що у 2013-2017 рр. комунальники дійсно демонтували світлодіодні екрани, які нібито були встановлені з порушенням вимог порядку розміщення реклами (яскраво світили) і помістили їх на зберігання на майданчик КП «Київреклама». При цьому, демонтаж здійснювався на виконання наказів Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА).

  24 липня 2019 слідчий поліції, представники «Київреклами», а також уповноважені особи та адвокати «УКР/ІН/КОМ» провели огляд майна (світлодіодних екранів з комплектуючими), і зафіксували, що їх кількість складає 36 штук. Куди могли подітися ще 3 екрани, в судових матеріалах не уточнюється.

  5 серпня екрани були визнані речовими доказами. А 16 вересня Шевченківський райсуд Києва призначив проведення судової товарознавчої експертизи, яка повинна визначити вартість 36 світлодіодних екранів з комплектуючими.

  Засновником та керівником ТОВ «Хайтеч Едвертайсмент» є мешканець Маріуполя Роман Дуденко.

  Головою наглядової ради та основним акціонером ПАТ «Українська інноваційна компанія» («УКР/ІН/КОМ», а раніше «Укрінбанк»), яке знаходиться в Сєвєродонецьку, є Володимир Клименко.

  З грудня 2017 р. обов’язки директора КП «Київреклама» тимчасово виконує Оксана Дзядевич. Раніше комунальним підприємством керували Костянтин Барташ (2011-2015 рр.), Наталя Гончарова (2015-2016 рр.) і Олександр Смирнов (2016-2017 рр.). Останній зараз очолює Управління реклами КМДА, в підпорядкуванні якого знаходиться КП «Київреклама».

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150