Чому канал проросійського Медведчука захищає скандального франківського бізнесмена Ігоря Халаменду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Інтерв’ю колишнього власника центрального франківського ринку Ігоря Халаменди (з 90-х відомий під прізвиськом “Бура”) на каналі «112 Україна», який контролює проросійський олігарх, любитель «руського міра» та кум Путіна Віктор Медведчук, дало відповіді на багато запитань.

  Результат пошуку зображень за запитом "Чи справді канал проросійського Медведчука захищає скандального франківського бізнесмена Ігоря Халаменду"

  Публікація цього відверто замовного та однобокого сюжету телеканалу «112 Україна» показала, хто насправді стоїть за авторитетом Бури, пише СТИК з посиланням на Резонанс UA.

  Можна зробити висновок, що дотепер ринком керували люди Медведчука. А коли їх відсунули від кормушки, вони з усіх сил намагаються до неї повернутися.

  За час їхнього управління підприємці ледь зводили кінці з кінцями, не маючи навіть елементарних умов для праці. В свою чергу тогочасне керівництво ринку лише рахувало прибутки та закривало очі та вуха на всі зауваження та прохання.

  Публікація цього інтерв’ю на каналі «112 Україна» так, чи інакше, показало, що саме люди проросійського сепаратиста Медведчука до останнього часу володіли Івано-Франківським центральним ринком.

  Зараз за допомогою «свого» телебачення та ботів у соціальних мережах вони розвернули війну проти простих підприємців, мешканців міста та області, які лише хочуть спокійно працювати та заробляти на життя, маючи при цьому належні умови.

  (Visited 161 times, 1 visits today)
 • 180x150