Вибираємо газову духовку — поради спеціалістів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Що варте уваги при виборі газової духової шафи? Яка функціональність має першочергове значення? Наш матеріал для вас підготували спеціалісти інтернет-магазину «Стилус», щоб знайти відповіді на ці та інші нагальні питання. А ознайомитись з переліком найкращих духовок можна за посиланням — https://stylus.ua/duhovye-shkafy-elektricheskie/tip-duhovki:gazovaya/.

  Стилус іетернет магазин кухня

  Габарити та корисний об’єм

   

  Новітні газові духові шафи умовно поділяють на малогабаритні та повнорозмірні. Ключова відмінність окремих варіантів — висота корпусу. У випадку з повнорозмірними моделями цей параметр складає 55-60 см. А малогабаритні прилади мають висоту 40-55 см. Останні ж легше інтегрувати у вільну нішу кухонних меблів.

   

  Що стосується цінної ємності духової шафи, то компактні агрегати мають камери на 35-45 літрів. А повнорозмірні оснащені відсіками від 50 до 70 літрів.

  Системи керування

   

  Любителям кулінарії пропонується купівля газових духових шаф з таким керуванням:

  1. Механічне — в якості головної переваги такої системи варто відзначити зручність маніпуляцій з поворотними регуляторами. Однак для користувача рідко передбачена опція вибору автоматичних програм.
  2. Електронне — має вигляд сенсорного тачпаду або ж кнопок на LED-панелі. Така система краща внаслідок точного контролю над процесами готування страв.

  Цікаво! На ринку є газові духові шафи з комбінованим керуванням. В даному випадку за вибір температурних режимів відповідають механічні регулятори, а таймер відображається на електронному дисплеї.

  Стилус духовка

  Програмні режими

   

  В найбільш технологічних духовках передбачені програми для автоматичного готування окремих страв. Така функціональність значно спрощує роботу користувачу. Адже варто лише вказати тип продукту, щоб отримати ідеальне мясо, рибу, птицю, овочі або випічку.

  Бажаєте придбати надійну та функціональну духову шафу за розумною ціною? Тоді мерщій на сайт Stylus.ua, де на вас чекають десятки гідних пропозицій.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150