Коломиянам повернуть кошти, зайво сплачені за утримання будинків

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Рішенням адміністративної колегії територіального відділення Антимонопольного комітету коломиянам повернуть зайво нараховані кошти за утримання будинків.

  Колегія визнала, що дії КП «Житлоінфоцентр», які полягають у встановленні і застосуванні  з 10 лютого 2017 року тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які не відповідають вимогам Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та Постанови КМУ № 1010, є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

  Іншим рішенням адміністративної колегії від 22.05.2017 р. № 7 дії Коломийської міської ради, які полягають у затвердженні рішенням Виконкому від 24.01.2017р.  № 21 економічно необґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для комунального підприємства «Житлоінфоцентр», визнано порушенням, законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді дій органу місцевого самоврядування, що полягають у створенні умов для вчинення порушення.

  КП «Житлоінфоцентр» зобов’язано здійснити перерахунок тарифів та повернути споживачам зайво нараховані кошти з 10 лютого 2017 року, про що повідомити територіальне відділення до 1 серпня 2017 року.

  За вчинене порушення до КП «Житлоінфоцентр»  застосовано штрафні санкції у розмірі 45,0 тис. грн.

  Порушники визнали порушення та зобов’язалися його припинити.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *