В Івано-Франківську 1231 будинок зняли з балансу МІУК

Опубліковано:

Сьогодні, 19 червня, в Івано-Франківську розпочалось засідання виконавчого комітету міської ради.

Першим питанням порядку денного став звіт КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” за 2016 рік та затвердження плану розвитку на 2017 рік. Перед присутніми відзвітував директор підприємства Мирон Джус, пише СТИК з посиланням на Галицький кореспондент.

“Маленькі будинки-особняки не потребують наших послуг, ми це зрозуміли. Близько 40% будинків зараз у самоуправлінні. А мешканці ще 16% будинків не бажають взагалі ніякого управителя, а бажають одного – повернення до Радянського Союзу. Вони не йдуть на контакт і категорично відмовляються приймати будь-які рішення”, – розповів Мирон Джус.

Зокрема, у додатку до звіту підбито підсумок використання підприємством статутних коштів за 2016 рік. Так, загальний кошторис по всіх виконаних роботах (а це близько 1250 пунктів) склав 25 мільйонів 554 тисячі 104 гривні.

Станом на 01.03.2017 року на балансі підприємства знаходиться 711 будинків, з яких житловими є 655, нежитловими – 56 будівлі. Станом на 01.03.2016 року на балансі підприємства було 1103 будинки, з яких житлових – 1044, нежитлових – 59 будівлі.

За період роботи “МІУК” в управління прийнято 11 багатоповерхових будинків. З управління знято 1231 будинків,  з них 741 малоповерхових – передано в самоуправління власникам, 42– створено ОСББ, 1 – ЖБК, 45 – передано в управління іншим управляючим компаніям.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ