Франківськ повертатиме 80% за утеплення будинків та 50% за ремонт під’їздів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську впроваджують нову програму ремонту під’їздів та змінюють умови співфінансування  на комплексне утеплення будинків.

  Про це написав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків у Facebook, пише СТИК.

  “Левова частка житлового фонду міста застаріла і потребує термінової модернізації. Не можемо залишити власників будинків наодинці з проблемами, тому місто впроваджує нові та вдосконалює старі програми співфінансування. Для того, щоб більше франківців зголошувались на комплексне утеплення будинків, наступного року змінимо умови співфінансування. Якщо ще цьогоріч мешканці платили 40%, а місто – 60%, то відтепер з міського бюджету фінансуватимемо 80% вартості утеплення.

  Впроваджуємо нову програму ремонту під’їздів на умовах 50/50: половину – місто, половину – люди. Масово до мене звертались мешканці щодо поганого стану під’їздів, тому цю проблему слід було вирішувати негайно.

  Ще однією корисною програмою стане фінансування ОСББ за різними напрямками: ремонт приміщень, мереж, заміна вікон, освітлення, утеплення. Крім того, продовжуємо компенсувати 20% від тіла кредиту, які отримало ОСББ на енергетичну модернізацію помешкань. 

  Місто зацікавлене, щоб усі франківці жили в комфортних умовах. Проте і людям варто усвідомити, що модернізація житла – це справа не тільки влади, але й власників цього житла.”, – йдеться у повідомленні.

  (Visited 270 times, 1 visits today)
 • 180x150