В Івано-Франківську встановлять 170 теплопунктів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора, 12 грудня, відбулася пояснювальна зустріч представників «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ІФТКЕ) з учасниками тендеру по контракту «Поставка та встановлення індивідуальних теплових пунктів».

  Як повідомляє прес-соужба підприємства, метою майбутнього контракту є поставка та встановлення 170 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в багатоповерхових житлових будинках та в бюджетних закладах обласного центру, включаючи проектування, постачання обладнання, підключення, пуско-монтажні та налагоджувальні роботи, введення в експлуатацію та навчання персоналу.

  Ці роботи є частиною Проекту № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» в рамках залучення кредитних коштів ЄБРР та грандових коштів Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA).

  Представників-учасників приймали і проводили зустріч заступник директора зі стратегічного розвитку ІФТКЕ Ігор Лесів, представник консультанта нашого підприємства від компанії Seureca (Франція) Олександр Плющ та керівник ГРП Олена Іванів. Тендерну документація придбали 8 представників фірм, проте до нашого підприємства завітали представники фірм AMARC DHS srl з міста Безана-ін-Бріанца, Італійська Республіка та Axis Industries з міста Каунас, Литовська Республіка.

  Під час зустрічі було обговорено весь комплекс питань щодо реалізації майбутнього проекту. Ігор Лесів дав вичерпні відповіді на понад 40 різноманітних запитань гостей стосовно вимог і деталей контракту. По результатах зустрічі було складено відповідний протокол, в якому більш детально розглянуто всі задані питання та розіслано усім учасникам тендерних торгів.

  (Visited 180 times, 1 visits today)
 • 180x150