На Тлумаччині реалізували проектів на понад 17,5 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради з питань бюджету Володимир Шкварилюк з робочим візитом побував в Тлумацькому районі.

  Як повідомляє прес-служба Тлумацької районної ради, спільно з головою районної ради Василем Двояком і головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком нардеп відвідав об’єкти, на побудову, реконструкцію чи вдосконалення яких були виділені кошти з державного бюджету за його сприяння.

  Представники влади побували в центральній районній лікарні, де оглянули лікувально-діагностичне обладнання для різних відділень ЦРЛ: лабораторне, фізіотерапевтичне устаткування, електроенцефалограф, ректоскоп, ЕКГ-апарати, стоматологічну установку, обладнання для операційної (апарат для наркозу, безтінева лампа, операційний стіл), переносний рентгенівський апарат та проявну машину для плівки, автоклави, сухожарові шафи для стерилізації, мікроскопи тощо.

  За словами головного лікаря району Івана Бойчука, така суттєва одномоментна допомога на суму понад 6 млн грн надійшла на рахунок Тлумацької райлікарні вперше за останні 20 років.

  Крім закупленого обладнання, у медичному закладі за ці кошти також замінили 132 віконні блоки та четверо дверей на сучасні енергозберігаючі, придбали два ліфти на заміну тим, що вже вичерпали свій робочий ресурс.

  Олешанська сільська ОТГ завдяки коштам (2,5 млн грн), отримала автогрейдер. Цей пристрій дасть можливість взимку утримувати дороги на території об’єднаної територіальної громади у належному стані.

  Тлумацька загальноосвітня школа отримала 1 млн грн для заміни вікон на енергозберігаючі. 400 тис грн отримав Ісаківський навчально-виховний комплекс, за які у навчальному закладі замінили систему опалення.

  4 млн 840 тис. грн виділено з держбюджету на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району, Тлумацької міської та Олешанської сільської об’єднаних територіальних громад. За ці гроші школи (отримали по 100 тис. грн. кожна) та дитсадки (по 30 тис. грн) планують придбати на потреби своїх учнів і вихованців технічні засоби (ноутбуки, проектори, принтери тощо), набори парт, комплекти м’ячів, музичні центри та доповнення до них (підсилювачі звуку, мікрофони та ін.), холодильники, телевізори, духові шафи і т.п.

  Загалом, Тлумаччина у 2017-му зреалізувала проекти на понад сімнадцять з половиною мільйонів гривень.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150