З січня у Івано-Франківську на 11% зросли послуги МІУКу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” з 1 січня підняла тариф на 11%. 

  Рішення про зміну коефіцієнта витрат, пов’язаних з наданням послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП “МІУК” затвердив виконавчий комітет міської ради. 

  27 грудня на сайті виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з’явилось повідомлення про підвищення цін на житлово-комунальні послуги, що надаються комунальним підприємством “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”. Зміни вступили в силу з 01.01.2018, пише МІСТО.

  Директор КП “МІУК” Мирон Джус пояснює:

  Ціни житлово-комунальні послуги зростуть на 11% порівняно з минулим роком. Такі зміни відбуваються у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати. А саме, для того, щоб працівники КП “Муніципальна інвестиціна управляюча компанія” могли отримувати свою законну зарплатню.

  Варто зазначити, що інформація стосується тільки тих житлових будинків, які знаходяться на балансі даного КП. Підвищення в грошовому еквіваленті буде напряму залежати від розміру житлової площі.

  Незабаром планується підвищення цін і на послуги водопостачання – на 10%. Цю інформацію підтвердив директор комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» Роман Кіманчук та додав:

  Коли зміни вступлять у дію – поки що не відомо. Такий процес може тягнутись цілий рік.

  Нагадаємо, з 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні збільшується на 523 грн – до 3723 грн.

  (Visited 176 times, 1 visits today)
 • 180x150