Територію, де будують міст на Пасічну, не впізнати, – Марцінків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 30 січня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів виїзну нараду з директором фірми «Мостобудівельний загін-112» Сергієм Порожнюком.

  Як розповів мер на своїй сторінці у Facebook, він розповів про особливості будівництва в Івано-Франківську.

  «На цьому етапі – це твердий глинистий ґрунт, який дається взнаки вже на глибині 4 метрів. Під час будівництва використовують технологію буронабивних і забивних паль. Робота не з легких, і зараз на об’єкті працює 22 робітника. Нам важливо, що найамбітніший для міста проект втілює у життя фірма, яка має багаторічний досвід будівництва мостів в усій Україні. Зараз крім Івано-Франківська бригади працюють в Київській та Одеській області, зокрема на Подільському мості», – повідомив очільник міста.

  Руслан Марцінків зазначив, що територію, де зараз зводять міст, не впізнати, бо на місці чагарників тут виросло небачене будівництво 5-го рівня складності.

  «Звісно, новий міст відкриває нові можливості. Тому в редакції генплану, яку зараз готує департамент містобудування, врахуємо нові проекти, які стануть можливими з появою другого мосту», – зауважив мер.

  (Visited 413 times, 1 visits today)
 • 180x150