Новий історико-архітектурний опорний план Івано-Франківська розглянуть на сесії міськради

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Івано-Франківськ отримає новий історико-архітектурний опорний план міста. Документ пройшов процедуру громадських слухань та затвердження виконавчим комітетом. Тепер проект рішення винесено на розгляд сесії міської ради.
  Проект рішення «Місто Івано-Франківськ. Історико-архітектурний опорний план» розробив Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини. Раніше документ разом із графічною частиною оприлюднили на розгляд громадськості, нині проект очікує на затвердження міською радою, пише СТИК з посиланням на Побудовано.

  Розроблення історико-архітектурного опорного плану є складовою роботи над коректурою генерального плану міста.

  Його мета – вивчення, пошук та збереження об’єктів культурної спадщини, встановлення режиму охорони. Зокрема, виготовлення проекту історико-архітектурного опорного плану необхідне для:

  наочного інформування громадськості про історичну цінність культурної спадщини міста;

  проведення аналізу планувальної структури та історичної забудови міста, визначення її цінності, як складової частини вихідних даних для виготовлення проекту генерального плану;

  впровадження системного підходу до збереження історичної самобутності середовища міста в процесі реалізації положень генерального плану міста, забудови та реконструкції;

  підняття рівня туристичної привабливості міста.

  Загалом цей містобудівний документ повинен визначити центральну історико-архітектурну зону, де діють обмеження щодо поверховості, щільності забудови та видів функціонального призначення земель. Проект також охоплює ці архітектурні пам’ятки, які знаходиться за межами центральної частини міста.

   

   Історико-архітектурний опорний план. Графічна частина 

  Світлина від Наталії Кобильчак.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150