В Івано-Франківську обмежили рух вантажного транспорту містом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 7 березня, на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міськради ввели обмеження на рух вантажних транспортних засобів з 8 до 17 години.

  Рішенням виконавчого комітету заборонено рух вантажних транспортних засобів у Івано-Франківськ на перехрестях при русі в сторону центру: вул. Галицька – вул. Пасічна, вул. Целевича – вул. Хіміків, вул. Тисменицька – вул. Юності, вул. Коновальця – вул. Блавацького, вул. Гетьмана Мазепи, Довженка, Набережна ім. Стефаника з масою понад 3,5 т з 8:00 до 17:00.

  Така ж заборона стосується тракторів, самохідних машин і механізмів

  За словами заступника начальника управління транспорту і зв’язку Андрія Гіглюка, на відповідних ділянках дороги будуть встановлені попереджувальні та обмежувальні знаки, тож водіям доведеться виконувати заборону.

  Управління транспорту і зв’язку має встановити дорожні знаки: 3.3 “Рух вантажних автомобілів заборонено”, 4.1 – 4.6 (Рух прямо, ліворуч, праворуч), 7.5.1 “Вид транспортного засобу”, 5.56 “Схема об’їзду”, 7.4.4 “Час дії” з 8.00 год. до 17.00 год. згідно з ДСТУ на перехрестях при русі в сторону центру:

  1. вул. Галицька – вул. Пасічна;

  2. вул. Целевича – вул. Хіміків;

  3. вул. Тисменицька – вул. Юності;

  4. вул. Коновальця – вул. Блавацького;

  5. вул. Гетьмана Мазепи, Довженка, Набережна ім. Стефаника.

  В той же час, для транспорту, що обслуговує мешканців міста чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні, проїзд заборонятись не буде.

   

 • 180x150