На Городенківщині відкрили ще один футбольний майданчик

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селі Котиківка відбулося відкриття та освячення футбольного майданчика зі штучним покриттям «Арена Геліос», який встановлено за кошти державного бюджету у сумі 530 тис. грн. та спонсорські кошти, виділені Володимиром Лазорком у сумі 600 тис. грн .

  На відкриття спортивного майданчика прибули представники районної та місцевої влади, громада села, духовенство, юні спортсмени, школярі та їх батьки та ветерани спортивного руху.

  Право перерізати символічну стрічку надали керівнику приватного фермерського господарства «Геліос » Володимиру Лазорку, депутату районної ради Івану Антошку та депутату сільської ради Миколі Томину.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун зазначив, що відкриття нового майданчика сприятиме подальшому розвитку спорту  і дасть можливість юнакам та молоді популяризувати міні-футбол та вести здоровий спосіб життя.

  Цього ж дня відбувся турнір з міні-футболу, присвячений відкриттю майданчика, в якому взяли участь п’ять команд.

  Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь села Котиківки  у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я. Цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона.

   

   

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150