«Івано-Франківськтеплокомуненерго» хоче підвищити тарифи на гарячу воду і опалення на 23%

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 7 листопада, в «Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулися громадські слухання щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

  Як зазначають в ТКЕ, збільшення тарифів відбувається у зв’язку з підвищенням заробітної плати працівникам, витрати на паливо, підвищення тарифів на електроенергію та витрати на придбання води та водовідведення, пише СТИК з посиланням на Галку.

  Підприємство змушене йти на такі кроки, оскільки, якщо не підвищить тарифи, то не зможе виплачувати відповідні заробітні плати працівникам та вести господарську діяльність.

  Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Руслан Гайда зазначив, що на підприємстві бракує працівників – понад 60 робітників.

  Тому що ніхто не хоче працювати за мізерну зарплату, варити труби при поломці вдень та в ночі”, – каже Гайда.

  Зараз тариф на послугу з централізованого опалення становить 1094 грн/Гкал, при коригуванні тарифів зросте близько на 23% і буде становити 1342 грн/Гкал. Куб гарячої води нині коштує 65,55 грн, пропозиція тепловиків підвищити його до 88,95.

  Проект підвищення тарифу має затвердити Нацкомісія у Києві.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150