Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селі Гійче Жовківського району, що за 60 км від Львова, недобудовану чотириповерхову лікарню продали за 10,5 тис. грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн https://zaxid.net/news/"

  Будівлю продало регіональне відділення Фонду держмайна України у Львівській області. Йдеться про довгобуд чотириповерхової лікарні орієнтовною площею 2,7 тис. м2, рівень будівельної готовності котрої становить 45%, пише Стик з посиланням на  ІА «Вежа».

  Стартова вартість об’єкту становила понад 1 млн грн. Але під час першого аукціону будівлю ніхто не купив, тож її вартість зменшили та виставили на продаж повторно із знижкою 50%, а саме за 525 тис. грн. Ціну об’єкта знизили у 99 кроків.

  Об’єкт придбала компанія ТОВ «Укрпроменергоінвест», запропонувавши 10,5 тис. грн. З ПДВ сума склала, 12,7 тис. грн.

  Договором передбачено, що об’єкт повинен бути добудований протягом наступних 5 років. Однак що саме там буде, наразі невідомо.

  За даними порталу Youcontrol, керівником компанії ТpОВ «Укрпроменергоінвест» виступає Віталій Садовий. Раніше він працював в управлінні зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій ЛОДА.

  Серед колишніх керівників ТЗОВ «Укрпроменергоінвест» також зазначена Любов Садова. У її декларації на сайті НАЗК вказано, що вона є головною бухгалтеркою комунального підприємства Львівської обласної ради «Підприємство автотранспортного обслуговування».

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150