Кам’янка-Бузьких кооператорів відсторонили від тендерів за «розпил» грошей на харчуванні школярів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Територіальне відділення львівського Антимонопольного комітету України 30 квітня оштрафувало споживче товариство «Оксаміт» та ТЗВП «Інес» для створення результатів торгів на тему, щоб шкіряні в місті Кам’янка-Бузька.

  Євген Клопотенко з Майстер-шеф візьметься за реформування ...

  Про можливість торгівлі-заготівельного підприємства «Інес» та СП «Оксаміт» «Наші гроші. Львів »  писали  січні 2019 року, а« Центр громадського моніторингу та досліджень »надіслав оскарження до Антимонопольного комітету, передает стик.

  Зовнішні, міркуючі, які учасники не конкурували між собою, а ТЗВП «Інес» не завантажував жодного необхідного для перекладу документації, чіткі рішення про керівництво. Але на інших тендерах компанії вантажили документи з однаковими дефектами друку та сканування.

  СП «Оксаміт» створив Кам’янко-Бузьку райспоживспілку, яка залишає Ново-Яричівського виробника товариства та СТ «Надбужжя». У своїй роботі, директором Ново-Яричівського виробника товариства є Олександра Припісюк, яка є власницею ТЗВП «Інес», що вдавало активну конкуренцію. Директор обох підприємств є Михайло Кекош,

  Варто зазначити, що це не єдиний  випадок шахрайства  на торгах споживчого товариства «Оксаміт». Створення торгів повторилось у січні 2020 року, також на тендері відділення освіти Кам’янко-Бузької РДА. Тоді СТ «Оксаміт» імітувало конкуренцію з дружиною директора Михайла Кекоша – Галіною Кекош, і підприєміцею Стефанії Фалісей, і його Михайло Кекош вказав як найманніший працівник. Заява про розгляд цього питання було зібрано до Антимонопольного комітету.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150