Жінка, вдаючи з себе дружину загиблого військового, отримала понад мільйон гривень соцвиплат (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завершено слідство щодо жінки, яка видавала себе за цивільну дружину загиблого військовослужбовця та отримала від держави 1,2 млн грн соціальних виплат. Про це  повідомили у пресслужбі прокуратури у Кіровоградської області.

  “Під процесуальним керівництвом Новоукраїнської місцевої прокуратури Кіровоградської  області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженню щодо жінки, яка шляхом шахрайства незаконно отримала 1,2 млн грн державної грошової допомоги, видавши себе за цивільну дружину військовослужбовця, який загинув в зоні проведення  антитерористичної операції,” — повідомили у прокуратурі.

  Підозрювану звати Тетяна, вона уродженка Івано-Франківської області. На сторінці “вдови” в соцмережах — її знімки у військовій формі. Другий рік поспіль у листопаді вона публікує пости на пам’ять про Олександра, пише газета “Перша”.

  З метою створення удаваності спільного проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу із загиблим, вчинила ряд шахрайських дій.

  Зокрема, скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, запропонувала останній поховати героя за місцем свого проживання, на що остання погодилась. У подальшому, скориставшись цим фактом та спекулюючи патріотичними настроями працівників міської ради отримала довідки, які містили недостовірні данні про те, що вона дійсно проживала в громадському шлюбі з загиблим та він брав участь у вихованні її дитини. На підставі вказаних довідок суд визнав підозрювану членом сім’ї загиблого героя, що і дозволило їй отримати компенсаційні виплати.

  У результаті злочинних дій жінки державі, в особі Міністерства оборони України, спричинено матеріальні збитки у розмірі 1,2 млн грн. У ході досудового розслідування до суду заявлено цивільний позов про повернення  цих коштів.

  Обвинувальний акт щодо 32 річної жінки за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України спрямовано на судовий розгляд. Слідство зібрало достатню кількість доказів вини жінки.

  Наразі, подальшу її долю визначатиме суд.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150