Колишній франківський суддя через п’яну їзду позбувся прав

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Богородчанський районний суд виніс постанову у справі колишнього голови Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петра Черепія, якого патрульні спіймали п’яним за кермом.

  Нагадаємо, 9 червня близько опівночі поблизу Івано-Франківського окружного адміністративного суду патрульні зупинили Mercedes-Benz, яким керував екс-голова цього суду Петро Черепій у нетверезому стані.

  У судове засідання, яке було призначено на 8 вересня, Петро Черепій не з’явився, хоча був повідомлений про його проведеня.

  Суддя Битківський вивчив матеріали справи, до яких були долучені протокол про адміністративне правопорушення та відео з нагрудних камер патрульних. У протоколі йдеться, що Петро Черепій керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження огляду на факт вживання алкоголю на місці та в медичному закладі відмовився.

  Суддя також переглянув відеозапис, наданий працівниками патрульної поліції, на якому водій відмовляється від медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

  Враховуючи це, суддя визнав Петра Черепія винним та призначив штраф у розмірі 10 тис. 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

  Петро Черепій протягом 10 днів після винесення постанови може її оскаржити в апеляційному суді Івано-Франківської області.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *