Податківці хочуть арештувати майно головного будівельного підрядника влади Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Приватне підприємство «Галкомбуд», яке роками виконувало роль ледь не головного будівельного підрядника міської влади, за останні кілька місяців підприємство стало фігурантом відразу двох кримінальних проваджень.

  Зокрема, у вересні управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Івано-Франківській області порушило кримінальне провадження за фактом умисного ухилення службовими особами підприємства «Галкомбуд» в період з 1 січня 2016 року по 30 червня 2017 року від сплати податку на додану вартість в сумі 1 млн 530 тис. 340 грн.

  Крім того, минулого місяця у рамках досудового розслідування працівники податкової міліції провели обшук в офісі підприємства, який розташований по вулиці Незалежності, 65, повідомляє «Побудовано».

  В ході обшуку було виявлено та вилучено печатки, установчі документи, чекові книжки, дві банківські карточки, чорнові записи та численні первинні документи фінансово-господарської діяльності. З цього приводу слідчий звернувся до суду із клопотанням накласти арешт на вилучене майно.

  Варто зазначити, що кінці року фірма мала б завершити будівництво садка у Микитинцях, а її колишній керівник та засновник Роман Галіпчак майже рік очолює міське управління капітального будівництва.

 • 180x150