Прокуратура поверне до місцевих бюджетів Франківщини півмільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суди Івано-Франківська задовольнили позови місцевих прокуратур області про стягнення з боржників майже 500 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

  Так, 12 грудня Івано-Франківській окружний адміністративний суд задовольнив позов Івано-Франківської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного обласного управління Державної фіскальної служби до суб’єкта господарювання про стягнення податкового боргу.

  Вказаним судовим рішенням стягнуто з розрахункових рахунків підприємства в дохід державного бюджету податковий борг по податку на додану вартість та по податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 262 тис. 993,99 грн.

  Крім того, Господарський суд Івано-Франківської області схвалив позов Долинського відділу Калуської місцевої прокуратури про стягнення боргу за використання землі із місцевого суб’єкта господарювання на суму 240 тис. грн.

  Встановлено, що підприємець у 2004 році уклав із селищною радою договір на оренду землі площею 1, 9618 га для обслуговування автогаражів строком на 50 років та тривалий час не сплачував орендну плату.

  Наразі до місцевого бюджету вже надійшло 60 тис. грн.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150