В Івано-Франківську судитимуть нечистого на руку землевпорядника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо землевпорядника, який підозрюється у зловживання владою або службовим становищем.

  Як повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, 48-річний чоловік, працює на посаді спеціаліста-землевпорядника однієї із сільських рад області. В силу свого службового становища достеменно він знав про те, що на території села знаходиться земельна ділянка, яка надана в постійне користування Прикарпатській державній сільськогосподарській дослідній станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України. Ділянку видано в користування на підставі державного акта про право постійного користування землею, виданого на підставі рішення Арбітражного суду Івано-Франківської області від 12.04.1994,

  Порушуючи нормативні документи, які регламентують порядок надання земельних ділянок, та свою посадову інструкцію, землевпорядник вніс на розгляд сільської ради проекти рішень щодо передачі останнім земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності, хоча достовірно знав, що дані земельні ділянки не відносяться до земель комунальної власності та знаходяться в постійному користуванні вищевказаної дослідної станції.

  Таким чином, внаслідок протиправних дій землевпорядника спричинено збитки державним інтересам в особі Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України на загальну суму 151 тис. 735 грн.

  Санкція вказаної статті передбачає покарання від виправних робіт обмеження волі на строк до 3 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той же термін.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150