Члени Нацагентства з питань запобігання корупції обрали собі нового голову

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головою Національного агентства з питань запобігання корупції на 2 роки обрано члена НАЗК Олександра Мангула.

  Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні агенції 28 березня, пише СТИК з посиланням УП.

  Заступником Мангула обрали Станіслава Патюка.

  Наталія Корчак склала з себе повноваження глави агентства і тепер продовжить діяльність як член НАЗК. Вона подякувала всім, хто разом із нею “пройшов нелегкий шлях становлення НАЗК”.

  Серед досягнень агенції за роки її керівництва Корчак назвала формування антикорупційної політики, державне фінансування партій, запуск реєстру електронних декларацій, підготовка до запуску реєстру корупціонерів.

  Вона також зазначила, що НАЗК підготувала та передала Кабінету Міністрів проект антикорупційної стратегії на наступні 3 роки. Корчак дала зрозуміти, що вважає роботу агентства ефективною.

  “Ми працюємо, ми відбулися. А та критика, яка лунає і буде лунати в нашу адресу, говорить, що той, хто нічого не робить, про того і не знають”, – сказала вона.

  Як відомо, 28 березня сплив термін повноважень голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак.

  Згідно із законодавством, члени Національного агентства з питань запобігання корупції обираються на 4 роки, голова НАЗК обирається терміном на 2 роки і не може обіймати посаду 2 строки підряд.

  За 2017 рік Олександр Мангул задекларував 226 тисяч гривень доходів.

  Зокрема він отримав 207,2 тисячі гривень зарплати як голова Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області, 7 тисяч гривень склали відсотки від вкладу в Приватбанку, 728 гривень – дохід від викладацької діяльності в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150