Більшість українців підтримують метод провокації хабара для боротьби з корупцією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Більшість громадян України (53%) підтримує такий  метод боротьби з корупцією, як пропозицію хабара посадовцям від спеціальних агентів, проти висловилися 27%, а 20% респондентів не змогли визначитися.

  Про це свідчать дані опитування фонду “Демократичні ініціативи” і Центру Разумкова, пише СТИК з посиланням на ДТ.

  Порівняно з груднем 2017 року таке співвідношення залишилося практично незмінним.

  1

  Опитування було проведене фондом “Демократичні ініціативи” і Центром Разумкова з 19 по 25 травня 2018 року серед 2019 респондентів в усіх регіонах України за винятком та окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Фінансування опитування здійснене в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

  Нагадаємо про те, що у 2017 році підрозділ НАБУ розкрив дві резонансні справи – “бурштинову” та справу заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової. В обох випадках підозрювані говорять про провокацію хабара, яка заборонена законом.

  Слід відзначити, що у своєму щорічному посланні до Верховної Ради в 2015 році президент Петро Порошенко заявляв про необхідність законодавчого закріплення права слідчих органів на провокацію хабара.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150