Понад 60% українців вважають корупцію найсерйознішою проблемою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, пише Стик з посиланням на Укрінформ.

  Результат пошуку зображень за запитом "корупція"

  Згідно із опитуванням, 91% громадян вважають корупцію серйозною проблемою, причому 61% опитаних переконані в тому, що це – найбільш серйозна проблема, яка заважає розвитку країни.

  Водночас 4% опитаних визнають, що проблема корупції існує, але вона не надто серйозна, а надуманою цю проблему вважають 0,5%.

  Окрім того більшість громадян, а саме 61% вважають, що корупцію не можна подолати лише зусиллями влади. Протилежної думки дотримуються 26% опитаних.

  Також громадяни вважають найбільш дієвими методами викорінення корупції каральні методи. Так, 55% вважають, що передовсім потрібно жорстко карати усіх, хто причетний до корупції. Ще 28% вважають, що подолати корупцію можна шляхом усунення корупційних ризиків. Тількі 12% опитаних вважають, що найбільш дієвим у боротьбі із цим явищем є виховання людей.

  Опитування проводилося з 16 по 22 серпня в усіх регіонах за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150