За хабар судитимуть заступника голови Чернівецької міськради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура міста Києва передала до суду справу щодо заступника міського голови Чернівців та топ-менеджерів компанії «Хліб України», яких звинувачують у отриманні неправомірної вигоди, пише Стик з посиланням на ZIK.

  Результат пошуку зображень за запитом "Заступника мера Чернівців судитимуть за хабар"

  Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

  «Київською місцевою прокуратурою № 7 скеровано до суду обвинувальний акт відносно групи осіб з числа високопосадовців підприємства ДАК «Хліб України» та їх пособників, які вимагали та одержали від комерсанта неправомірну вигоду за нерозірвання договору оренди державного майна», – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що на лаві підсудних опинилися виконувач обов’язків голови правління ДАК «Хліб України», директор дочірнього підприємства ДАК «Хліб України» «Чернівецький комбінат хлібопродуктів», заступник міського голови м. Чернівці та юрист ДАК «Хліб України».

  «Як встановлено слідством, вказані особи, змовившись між собою, вимагали від бізнесмена щомісячну плату у сумі 100 тис. грн за нерозірвання договору оренди приміщень майнового комплексу дочірнього підприємства «Хліб України», – йдеться у повідомленні.

  «04.05.2018 р. за результатами комплексу слідчих дій, проведених прокуратурою спільно з СБУ на території м. Києва та м. Луцьк, вищевказаних осіб будо затримано під час одержання 200 тис. грн неправомірної вигоди, які були передані їм двома траншами. Наразі обвинувальний акт відносно усіх чотирьох підозрюваних за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК, скеровано до Печерського райсуду столиці для розгляду по суті», – зазначає прес-служба.

  Нагадаємо, 4 травня правоохоронці затримали за підозрою в отриманні хабара заступника міського голови Чернівців Володимира Середюка. 5 травня суд відпустив його під заставу розміром 120 тис. грн.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150