Ще 14 протоколів про порушення строків декларування НАЗК направило до суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 14 адмінпротоколів за фактами порушень встановлених законом термінів подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

  Відповідні рішення прийняті на засіданні Національного агентства, пише СТИК з посиланням на прес-службу відомства.

  12 протоколів про адміністративні правопорушення складені за результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій.

  Так, за несвоєчасне подання декларацій складено 5 протоколів стосовно  депутатів Козинської селищної ради сьомого скликання, а 4 протоколи – стосовно колишніх суддів Подільського районного суду міста Києва та апеляційного суду Херсонської області.

  Також несвоєчасно без поважних причин декларації подали старший державний інспектор відділу митного оформлення № 6 митного поста “Бориспіль-аеропорт” Київської митниці ДФС та голова Лісниківської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

  Відповідальність за це передбачена частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Стосовно заступника начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України Світлани Гуньковської до суду направлено 2 протоколи. Один з них – за несвоєчасне подання декларації, а інший – за неповідомлення Національного агентства про суттєві зміни у майновому стані за фактом набуття у власність об’єкта нерухомого майна (квартири) вартістю 543917 грн.

  Крім цього, Національне агентство встановило, що прокурор Охтирської місцевої прокуратури Сумської області Вікторія Панченко несвоєчасно повідомила про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з отриманням разового доходу в розмірі 90130,80 грн у вигляді виплати у міжрозрахунковий період за щорічну відпустку, матеріальну допомогу на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань за місцем здійснення трудової діяльності.

  Нагадаємо, що для кожного випадку отримання доходу або придбання майна окреме повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування подається у десятиденний строк з моменту набуття права власності. Відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення Національного агентства про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150