Мер куротного Трускавця отримав в подарунок будинок та дві земельні ділянки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міський голова курортного Трускавця Андрій Кульчинський, який у міськраді на Львівщині представляє політичну силу «Самопоміч», отримав у подарунок будинок та дві земельні ділянки, загальна вартість яких становить 1,6 млн. грн. Про це стало відомо з повідомлення про суттєві зміни у майновому стані за 2018 рік, пише Стик з посиланням на Репортер.

  Результат пошуку зображень за запитом "Міський голова курортного Трускавця Андрій Кульчинський"

  Згідно з декларацією, Андрій Кульчинський отримав від 69-річної Юлії Янковської подарунок у не грошовій формі: житловий будинок площею 171,3 кв. м оцінили у 964,95 тис. грн., а земельні ділянки площею 0,09 га та 0,02 га – у 539,57 тис. грн. та 124,21 тис. грн.

  Виявилося, що жест доброї волі зробила мешканка Трускавця Юлія Янковська, котра, за словами Андрія Кульчинського, є двоюрідною сестрою його матері і, будучи бездітною, вирішила подарувати саме меру свій будинок та землю.

  За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Юлія Янковська підписала договір дарування, в якому зазначено, що вона подарувала будинок Андрієві Кульчинському, але з правом безстрокового користування ним (сервітутом). Договір сервітуту розповсюджується лише на житло, але не на земельні ділянки.

  Крім набутого нерухомого майна, мер Трускавця Андрій Кульчинський із «Самопомочі» також володіє земельною ділянкою площею 0,25 га в селі Бистриця-Гірська (Дрогобицький район), а його дружина Наталія Кульчинська – ділянкою в селі Станиля (Дрогобицький район) та квартирою в Трускавці. Крім того, Кульчинська володіє недобудованим офісом в Трускавці площею 368,80 кв. м.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150