НАЗК скерувало до суду ще 15 протоколів за вчинення дій в умовах конфлікту інтересів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду 15 адміністративних протоколів за недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  Направлено до суду 4 адмінпротоколи стосовно в.о. генерального директора державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав» Дмитра Костюка, який від імені організації з собою, як фізичною особою – працівником зазначеної організації, уклав договір безвідсоткової позики на суму 3,53 млн грн. та 340 000 грн., пише СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  Крім того, направлено до суду 4 адмінпротоколи стосовно секретаря Михайлівської сільської ради Миколаївської області Галини Маркіної, яка голосувала за надання самій собі премій у розмірі 50% та 100%. А головний лікар Згурівської центральної районної лікарні Василь Моцюк підписав наказ про надання надбавки своїй підлеглій – власній дружині, яка працює лікарем-статистиком. Стосовно нього також направлено до суду 4 адмінпротоколи.

  Депутат Лисичанської міської ради Павло Кирилов голосував за продаж йому земельної ділянки для експлуатації комплексу пекарні та ангара. Стосовно депутата направлено до суду адмінпротокол.

  Нагадаємо, відповідальність за неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Національне агентство встановило, що державний експерт служби з питань безпеки у воєнній сфері Апарату Ради національної безпеки і оборони України Іван Мартиненко та посадовець Апеляційного суду Київської області Артем Попсуй приховали факт сумісництва. Держексперт приховав, що паралельно займав посаду директора Мокрокалигірського психоневрологічного інтернату, а посадовець Апеляційного суду за сумісництвом працював директором товариства «ДімАрт». Стосовно цих осіб також направлено адмінпротоколи до суду.

  Вказані діяння містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена статтею 172-4 КУпАП.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150