111 порушень антикорупційного законодавства зафіксувало НАЗК за грудень (ІНФОГРАФІКА)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції у грудні 2018 року склало та направило до суду 59 адміністративних протоколів, а до Національної поліції, Національного антикорупційного бюро й органів прокуратури – 37 обґрунтованих висновків про виявлені ознаки кримінальних правопорушень.

  Про це повідомляє прес-служба НАЗК, пише СТИК.

  Крім цього, у грудні завершено повну перевірку 69 декларацій. За результатами перевірок у 13 деклараціях виявлено недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, а також встановлено ознаки умисного неподання 24 декларацій.

  За порушення термінів подання декларацій складено 18 протоколів, зокрема 8 протоколів – за несвоєчасне подання або неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, 2 протоколи – за декларування недостовірних відомостей на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів, 19 протоколів – за недотримання посадовцями вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  Стосовно політичних партій у грудні Національне агентство склало та направило до суду 12 адміністративних протоколів за порушення у порядку подання звіту політичної партії (ст. 212-21 КУпАП).

  Запрошуємо долучатись до нашого каналу в Telegram

  Національне агентство направило 15 вимог усунути порушення антикорупційного законодавства. Так, 10 приписів внесено керівникам органів за порушення вимог Закону «Про запобігання корупції», а 5 приписів – за результатами перевірок державних органів влади.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150