Слідчого з Львівщини за хабарництво оштрафували на 25,5 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд оштрафував на 25,5 тис. грн львівського слідчого Володимира Хомина за отримання хабара. Хомину також заборонили займати посади у поліції.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівського слідчого оштрафували на 25,5 тис. грн за хабар"

  Хомина затримали на хабарі 500 доларів (за тодішнім курсом – 14 тис. грн) 14 вересня 2018 року. Згідно із матеріалами справи, гроші він вимагав за сприяння у непритягнення до кримінальної відповідальності винуватця ДТП, інформує СТИК з посиланням на Zaxid.net.

  Зокрема, Хомин пообіцяв винуватцю ДТП посприяти у скеруванні до суду протоколів про ДТП після закінчення строків накладення адміністративного стягнення. Таким чином водій мав уникнути відповідальності за ДТП. У судовому вироку вказується, що ДТП трапилась 30 серпня у Львові, однак обставини аварії не називають.

  Володимир Хомин зустрівся з винуватцем ДТП 14 вересня у сквері біля міського управління поліції (вул. Бандери,1), де отримав 500 доларів хабара. Працівники СБУ затримали його через кілька годин уже у робочому кабінеті.

  26 листопада Хомин уклав із прокурором Іваном Матківським угоду про визнання винуватості. Сторони домовились про покарання Хомину у вигляді 25,5 тис. грн штрафу та заборони йому займати посади в органах Нацполіції. Під час судового засідання 27 грудня суддя Ірина Волоско затвердила цю угоду, зобов’язавши також Хомина сплатити 8,6 тис. грн за проведення експертиз.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150