Суд обрав запобіжний захід керівнику “Івано-Франківськ-Пропан”, у якого вилучили півмільйона доларів і золото

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід керівнику підприємства “Івано-Франківськ-Пропан” Ігорю Сикалу та арештував його майно.

  Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід керівнику підприємства “Івано-Франківськ-Пропан” Ігорю Сикалу та арештував його майно."

  Як писали ЗМІ, наприкінці грудня правоохоронці затримали керівника “Івано-Франківськ-Пропан” (дочірнє підприємсто ПАТ “Івано-Франківськгаз”) Ігоря Сикалу, який організував злочинну схему, за якою газ, що призначався для потреб населення, продавали через мережу газових автозаправних станцій, пише СТИК з посиланням на Курс.

  У затриманого вилучили 500 тисяч доларів США, 22 тисячі євро, 240 тисяч гривень, золоті злитки на понад 8 мільйонів гривень (в еквіваленті національної валюти), понад 300 метрів кубічних скрапленого газу. Також вилучено пістолет та боєприпаси до нього, “чорнові” записи та іншу документацію.

  28 грудня суд наклав на ці речі арешт. Також суд арештував автомобіль “Toyota Prado” вартістю понад 900 000 грн, який Ігор Сикала придбав у грудні 2018 року.

  Як йдеться в ухвалі суду, є підстави вважати, що гроші та автомобіль Сикала отримав внаслідок розтрати майна, а саме незаконної реалізації скрапленого газу з метою особистого збагачення.

  Кримінальне провадження щодо Ігоря Сикала внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) та ч. 2 ст. 209 (відмивання грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) КК України.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150