Суд призначив підготовче засідання у справі АМПУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підготовче засідання за обвинуваченням семи осіб у розкраданні 247 мільйонів гривень Адміністрації морський портів України відбудеться 11 січня.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд призначив підготовче засідання у справі АМПУ"

  Про це розповіли в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  За словами співрозмовника, засідання призначене на 11 січня об 11:00 в приміщенні Шевченківського районного суду міста Києва. Він також додав, що Касаційний кримінальний суд відмовив представнику сторони захисту в задоволення клопотання про направлення цієї справи з одного суду до іншого.

  За інформацією реєстру судових рішень, адвокат у зазначеному провадженні просив Касаційний кримінальний суд передати справу АМПУ з Шевченківського райсуду Києва в Приморський районний суд міста Одеси. Однак колегія йому відмовила. На думку суддів, САП не порушила правила територіальної підсудності при направленні обвинувального акта. Колегія зазначила, що низка осіб обвинувачується у заволодінні коштами АМПУ, а заволодіння майном вважається закінченим з моменту відчуження, витрачання майна. Судді додали, що в конкретному провадженні йдеться про списання коштів з рахунку АМПУ, яка знаходиться в Києві (проспект Перемоги, 14). До того ж, низка обвинувачених були чи є чиновниками АМПУ.

  Як відомо, САП і НАБУ обвинувачують екс-голову АМПУ Андрія Амеліна, першого заступника АМПУ Юрія Наконечного, екс-начальницю відділу закупівель АМПУ Олену Степанову, заступника начальника Одеського філіалу АМПУ Артема Раковича, директора ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» Олексія Буштрука і бенефіціара цього підприємства Олександра Кучера, а також бенефіціара Kleona Trade LLP Андрія Мишка в розкраданні 247 млн грн.

  Нагадаємо, одна з фігурантів провадження-представник Krayteks Group Holding Limited Світлана Поклад пішла на угоду зі слідством та надала викривальні покази. Суд визнав її винною, призначивши покарання у вигляді позбавлення волі до 2 років, проте Поклад звільнили з випробувальним терміном в 1 рік.

  Окрім того, на співпрацю зі слідством пішов екс-заступник голови АМПУ Ігор Шуба. Він також надав викривальні покази і відшкодував завдані збитки в 734,1 тисячу гривень. Кримінальне провадження щодо нього закрили.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150