У Львові розірвали договір на закупівлю сцени, яку замовили втричі дорожче, аніж вона коштувала насправді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» розірвала договір з підприємцем Русланом Чучманом на закупівлю мобільної сцени за 1,01 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "мобільна сцена"

  Договір розірвали за шість днів після публікації «НГ.Львів» «Сцена на мільйон», мотивувавши це відсутністю фінансування, пише СТИК.

  Нагадаємо, асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» придбала сцену в 22-річного бізнесмена Руслана Чучмана за 1,01 млн грн. Журналісти «НГ. Львів» з’ясували, що насправді сцена коштувала 350 тис. грн. Цю інформацію їм також підтвердив підприємець-переможець. Також виявилося, що конкурентом на торгах переможця був його хороший знайомий і бізнес-партнер батька.

  У самій асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» редакцію переконали, що перевірили ринкові ціни на сцену перш, ніж вписати її в проект. І зазначили, що з’ясують ситуацію, якщо журналісти нададуть достатньо доказів.

  Сцену мали придбати в рамках проекту «Світ Карпатських розет − заходи зі збереження унікальної культури Карпат» (ROSSETES). На нього Європейський Союз виділить 1,4 млн євро та 349 тис. грн − Львівська обласна рада. Проект реалізують до 2020 року на території Львівської області.

  Це вже не перший випадок, коли редакція «НГ. Львів» знаходить порушення на торгах в межах цього проекту. Нещодавно заповідник «Тустань» проводив торги на оновлення культурного центру «Хата у Глибокім», де 1,5 млн грн розіграли фірми з однаковими документами.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150