Рада міжнародних експертів пропонує ветувати вже 47 кандидатів до Антикорсуду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11 січня відбулось засідання Громадської ради міжнародних експертів, під час якого ініціювали ветування ще 15 сумнівних кандидатів до антикорсуду. Загалом міжнародники поставили під сумнів 47 із 113 кандидатів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Рада міжнародних експертів пропонує ветувати 47 кандидатів до Антикорсуду"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Надалі мають відбутися спільні засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів, під час яких проведуть голосування щодо того, чи відповідають кандидати критеріям доброчесності і професійності.

  Якщо 9 членів ВККС та 3 із 6 членів ГРМЕ не підтвердять відповідність кандидата, він чи вона не зможе претендувати на посаду судді.

  Уже відомі дати двох таких засідань — 18 та 21 січня. Загалом у ГРМЕ та ВККС є час до 26 січня, щоб виключити із конкурсу сумнівних кандидатів. На цьому робота ГРМЕ завершиться і кваліфкомісія суддів на власний розсуд обере переможців конкурсу із решти кандидатів.

  Нагадаємо, в середу, 9 січня, під сумнів поставили ще 12 кандидатів, добродіяння і професіоналізм яких розглянуть на спільному засіданні з Вищою кваліфікаційною комісією суддів.

  12 листопада стартував конкурс до антикорсуду. Раніше були обрані члени громадської ради експертів.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150