АМКУ оштрафував дві фірми одного власника за змову у тендері на реконструкцію басейну на Львівщині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Пласт» і ТОВ «Галицький будівельник» на 41 та 68 тис. грн відповідно за змову під час закупівлі на реконструкцію басейну Буської дитячо-юнацької спортивної школи за 12 млн грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Результат пошуку зображень за запитом "АМКУ оштрафував дві фірми одного власника за змову у тендері на реконструкцію басейну у Буську"

  Нагадаємо, саме журналісти «НГ. Львів» у травні 2018 року виявили змову цих компаній. «Пласт» і «Галицький будівельник» подали тоді на торги аналогічно оформлені документи. Обидві фірми використовували один і той самий номер телефону та назви електронних скриньок, які відрізнялися лише поштовим сервісом. Крім цього, в обох підприємствах директором та співвласником є Петро Орихівський. Йому належить 50% статутного капіталу ТОВ «Пласт», решта – Василю Орихівському та Васильків Олесі. Також Петру Орихівському спільно з дочкою Марією Орихівською у рівних частках належить ТОВ «Галицький будівельник».

  Ці обставини, а також одна IP-адреса та здійснення банківських операцій між цими фірмами фактично доводять, що ТОВ «Пласт» та ТОВ «Галицький будівельник» спотворили результати торгів.

  Договір розірвали через тиждень після публікації матеріалу «НГ.Львів», однак на цьому спроби незаконно отримати замовлення не припинились. Під час другої закупівлі пропозиції конкурентів «Пласту» ПП «ЛВ-Арка» і ТОВ «Терон девелопмент» відхилили. Остання фірма оскаржила це рішення в АМКУ, який і зобов’язав освітян скасувати торги. На третьому тендері не виграла жодна з компаній, оскільки у кожної знайшли помилки у документації. На четвертій закупівлі знову перемогло ТОВ «Пласт», яке змагалося із ТОВ «Терон девелопмент» та приватним підприємцем Іваном Якимівим. Дешевші пропозиції останніх двох відхилили. При чому «Пласт» та Якимів надали однаково оформлені документи та користувалися одним і тим самим номером телефону.

  «НГ. Львів» також повідомляли, переможець торгів ТОВ «Пласт» розпочало виконувати роботи задовго до підписання цієї угоди.

   

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150