НАБУ розслідуватиме справу проти Луценка за підозрою у хабарництві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро почати розслідування за фактом корупційного злочину, до якого причетний генпрокурор Юрій Луценко.

  Пов’язане зображення

  В рішенні суду зазначається, що НАБУ повинно розпочати розслідуванння за фактом отримання неправомірної вигоди генеральним прокурором України Юрієм Луценком у змові зі своїм першим заступником Дмитром Сторожуком.

  Нагадаємо, що 17 жовтня 2018 року на особистому прийомі у голови СБУ Василя Грицака на Луценка та Сторожука подали заяву про вчинення кримінального корупційного злочину. СБУ 30 жовтня 2018 року направила звернення до НАБУ «у зв’язку з віднесенням розслідування злочинів до їх компетенції». У НАБУ зазначили, що не знайшли ознак складу кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності детективів бюро, в діях Луценка і Сторожука, тому не будуть вносити відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  Проте суд ухвалив зобов’язати службову особу НАБУ розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявникам витяг. Відзначається, що ухвала оскарженню не підлягає, пише СТИК з посиланням на Zaxid.net.

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150