Київські активісти створять рейтинг політичних корупціонерів (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У столиці презентують нову громадську ініціативу за чесні вибори “Стоп політичній корупції”. Про плани об’єднання ГО-однодумців автори повідомлять під прес-конференції в УНІАН. Серед учасників – координатор ГО “Стоп корупції” Роман Бочкала та голова ГО “Патріотичний Рух України” Катерина Коба.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Києві презентують нову громадську ініціативу за чесні вибори “Стоп політичній корупції”"

  Ініціатива за чесні вибори “Стоп політичній корупції”№ створена задля здійснення громадського контролю над виборчим процесом та доброчесності кандидатів, пише СТИК.

  Мета ініціативи – запобігти порушенням і гарантувати недоторканність виборчого права як бази цивільних свобод громадян України. Зокрема, громадські активісти аналізуватимуть чесність передвиборчої агітації, здійснюватимуть контроль за дотриманням законодавства в день голосування на виборчих дільницях, фіксуватимуть порушення для оперативної взаємодії з правоохоронними органами.

  На базі зібраних порушень активісти створять рейтинг політичних корупціонерів – перелік партій і кандидатів, які найчастіше маніпулювали виборцями та порушували закон. Ініціатива за чесні вибори “Стоп політичній корупції” об’єднує декілька вже існуючих громадських некомерційних організацій.

  Наразі учасниками ініціативи на добровільних засадах стали активісти, юристи, журналісти, незалежні експерти, виборці.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150