Рада експертів сумнівається у доброчесності ще двох кандидатів до Антикорупційного суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 15 січня, громадська рада міжнародних експертів оголосила, що сумнівається у доброчесності ще двох кандидатів до Антикорупційного суду.

  Результат пошуку зображень за запитом "Рада експертів сумнівається у доброчесності ще двох кандидатів до Антикорупційного суду https://zaxid.net/news/"

  За повідомленням «Громадського», рада ініціювала щодо цих кандидатів спеціальне засідання спільно з із Вищою кваліфікаційною комісією суддів. Загалом представники Громадської ради міжнародних експертів сумніваються у доброчесності вже 49 зі 113 кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду.

  Перше спільне засідання громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів відбудеться 18 січня. Загалом свою роботу рада міжнародних експертів має завершити до 26 січня, пише СТИК з посиланням на Zaxid.net.

  Нагадаємо, що 7 червня 2018 року Рада прийняла закон про Антикорупційний суд, 14 червня він набув чинності. Варто зауважито, що створення Антикорупційного суду – одна з основних вимог західних кредиторів. Але воно тривалий час блокувалося, представники влади пропонували замість окремого суду створити палату в наявній системі. Восени 2017 року риторика влади змінилася, і в грудні президент Петро Порошенко вніс законопроект у Раду.

   

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150