Батько екс-прокурора відремонтує каналізацію для студентів Чернівецького університету за понад 3 мільйони гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича 15 січня підписав договір з приватним підприємством «Єврофасадбуд» на капітальний ремонт інженерних систем гуртожитку №4 за 3,4 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  Згідно з угодою, до квітня цього року фірма оновить санітарний вузол, систему водопостачання та каналізації в гуртожитку на вул. Небесної Сотні, 4а. При цьому компанія отримає 116 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 665 тис. грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Два роки тому студенти Чернівецького університету скаржилися на погані умови проживання в цьому гуртожитку. Зокрема, на сайті education.ua вони писали про «іржаві,  перемотані скотчем труби» та відсутність води.

  На торгах компанія-переможець змагалася з ПП «БСМ «Будівельна компанія України» та ТОВ «Технопропозиція». Під час аукціону дві фірми знизили свої пропозиції на 20 тис. грн, а «Технопропозиція» залишила ціну без змін.

  Фірма «Євросафадбуд» зареєстрована 2006 року в Чернівцях. Її власником та керівником є Василь Черновський, який також володіє ПП «Єврофасадбуд 2» та ПП «Буд Інвест» разом зі своїм сином Ігорем Черновським.

  Ігор Черновський відомий тим, що працював прокурором в Київській місцевій прокуратурі №6 до 2016 року. Однак звільнився звідти після сюжету журналістки «Наших Грошей» Лесі Іванової про статки його родини. Журналістка з’ясувала, що один із будинків закритого «Французького містечка» в Конча-Заспі належав дружині Ігоря Дар’ї Черновській. Це містечко побудували у рекреаційній зоні під виглядом реконструкції дитячого табору. Також Дар’я Черновська стала власницею трьох приміщень загальною площею близько 360 кв.м. у житловому комплексі бізнес-класу «Новопечерські Липки». Протягом 2015 року сім’я Черновських подорожувала по Європі, попри офіційну місячну зарплату годувальника родини у  5 тис. грн на місяць.

  До речі, в прокуратурі працює і ще один син Василя Черновського – Василь Черновський-молодший є старшим слідчим прокуратури Чернівецької області.

  Протягом 2018-2019 року фірма «Єврофасадбуд» отримала замовлень на 7,5 млн грн, враховуючи поточну угоду. Зокрема, два підряди вона дістала від Чернівецької прокуратури.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150