За весь 2018 рік у корупціонерів конфіскували понад 140 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Упродовж 2018 року за рішенням суду у корупціонерів до бюджету конфіскували 140,6 тис. грн, що за курсом Національного банку на кінець року складає 5010 доларів США, повідомив голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський, посилаючись на лист Державної казначейської служби, пише СТИК з посиланням на Українську правду.

  Результат пошуку зображень за запитом "гроші"

  Ці кошти отримані за бюджетною статтею, яка включає як конфісковані напряму кошти, так і кошти, отримані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупції.

  Загалом до кінця минулого року уряд планував повернути до бюджету 4,7 мільярда гривень, конфіскованих судами саме у корупціонерів. Ці кошти впродовж минулого року мали бути витрачені на децентралізацію, ремонт доріг та створення єдиної системи авіаційної безпеки.

  Лист Державної казначейської служби, натисніть для перегляду в повному розмірі

  «Ця стаття конфіскації статків у корупціонерів з 2015 року окремо вносилася в бюджет, щоб суспільство могло проконтролювати ефективність повернення коштів Януковича», – пояснив Канєвський.

  При цьому, в бюджеті на 2019 рік така стаття зникла.

  Разом із тим, за інші злочини, які не пов’язані з корупцією, за рік конфіскували понад 78 млн грн.

  Зокрема, від реалізації конфіскованого майна за матеріалами митних органів надійшло 13 млн грн, від реалізації конфіскованого майна за матеріалами усіх інших правоохоронних органів – 3,8 млн грн.

  Національної та іноземної валюти за матеріалами митних органів конфіскували майже на 37,6 млн грн, а за матеріалами правоохоронних органів – 23,6 млн грн.

   

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150