Секретар Яремчанської міськради виділив собі земельну ділянку в рекреаційній зоні

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Згідно закону всі учасники бойових дій мають право на отримання земельної ділянки. Втім, на Прикарпатті землі для атовців не вистачає. Зокрема, і в курортному Яремче.
  Результат пошуку зображень за запитом "отримав земельну ділянку, як учасник АТО"

  Втім секретарю Яремчанської міської ради Володимиру Губарчуку землі вистачило. Як учасник АТО він отримав земельну ділянку площею 0,0835 га в рекреаційній зоні, пише СТИК з посиланням на Бліц-інфо.

  Під час 13 сесії Яремчанської міської ради 27 квітня 2017 року земельні ділянки отримали четверо атовців. Серед них Володимир Губарчук. Він і головував на тій же сесії.

  Слід зауважити, що дізнатись чи повідомив депутат про конфлікт інтересів та не брав участь у голосуванні не можливо, адже на сайті міськради є протоколи всіх засідань, окрім 12 та 13.

  До слова, наразі в Яремче очікують землю ще 46 учасників АТО.

  Раніше земельна ділянка належала до земель рекреаційного призначення і відповідно до чинної містобудівної документації – генплану забудови міста Яремча та проекту зонування території міста – розміщені в зоні озеленених територій загального користування та на території рекреаційного призначення в зоні розміщення установ відпочинку та туризму. Відтак, вони  мали б використовуватися під будівництво об’єктів громадського відпочинку. Тому виділення таких ділянок для індивідуального дачного будівництва не відповіло цільовому призначенню землі.

  Однак ніхто з чотирьох набувачів землі жодного індивідуального дачного будівництва не проводив. Вже у вересні 2018 року на 24 сесії міської ради було затверджено два проекти землеустрою та змінено цільове призначення ділянок із земель для індивідуального дачного будівництва в землі для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Голосування щодо ще двох – відклали.

  Що цікаво, всі вони вже записані на трьох мешканців Івано-Франківська.

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150