Служба автомобільних доріг у Львівській області відпише 5,5 млн. колишньому керівнику на розробку проекту з ремонту автомагістралі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг у Львівській області в результаті відкритих торгів підписала договір з ТОВ «Сінк плюс міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія» на розробку проектної документації з капітального ремонту дороги. Сума договору становить 5,5 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "автомагістраль"

  Згідно з договором, переможець торгів розробить проектну документацію на капітальний ремонт перших 44 кілометрів автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Роботи виконуватимуться у два етапи: інженерні вишукування до кінця липня 2019 року та проектні роботи – до кінця жовтня 2019-го, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Окрім переможця, участь у торгах взяло ще дві компанії: ДП «Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор”» та ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва». Пропозиція першої компанії була на 1 гривню дешевшою, однак її відхилили через відсутність низки документів.

  ТОВ «Сінк плюс міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія» належить жителю Львова Ігорю Завійському. Завійський в 2006-2010 роках очолював Службу автомобільних доріг у Львівській області. Також вын був заступником «регіонала» Володимира Демішкана у 2000-2005 р. та у 2010 році, який очолював Службу автомобільних доріг України.

  Брат Ігора Завійського, Леонід Завійський, раніше був заступником начальника з економічних питань Служби автомобільних доріг у Львівській області, та депутатом Львівської обласної ради. Сьогодні він є директором ДП «Львівський дорсервіс» – дочірньої компанії ДАК «Автомобільні дороги України»

  Фірма «Сінк плюс» зареєстрована наприкінці 2017 року і з того часу отримала 34 держзамовлення загальною вартістю понад 71 млн грн.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150