У Львові на хабарі попався посадовець Держгеокадастру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 22 січня, керівника відділу науково-дослідної установи затримали працівники управління захисту економіки у Львівській області, слідчого управління ГУНП у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Львові затримали на хабарі посадовця Держгеокадастру"

  Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронцями було задокументовано факт вимагання та одержання посадової особою неправомірної вигоди, пише СТИК з посиланням на Гал-інфо.

  Так, за вирішення земельного питання  керівник відділу Державного підприємства «Львівський науково-дослідний тапроектний інститут землеустрою» Держгеокадастру України вимагав від громадянина 1000 доларів США неправомірної вигоди. Зокрема, за зміну цільового призначення земельної ділянки та виготовлення  технічної документації у зв’язку зі змінами.

  Неправомірну вигоду керівник відділу отримував у кілька етапів.

  22 січня, зазначеного посадовця затримано під час одержання наступної частини неправомірної вигоди, 700 доларів США,  за заниження суми нарахування  сільськогосподарських втрат при зміни цільового призначення земельної ділянки.

  Керівника відділу затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

  Досудовим розслідуванням буде перевірятися інші посадові особи установи, які також можуть бути причетні до вчинення даного злочину.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150