Родичі просили передати: заступник голови Івано-Франківської облради прокоментував ситуацію з грошима, які отримав у Києві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради, члена “Батьківщини” Василя Гладія підловили за отриманням крупної суми готівки біля київського “Палацу спорту”, де на з’їзді партії висунули Юлію Тимошенко в президенти.

  Результат пошуку зображень за запитом "перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради відхрестився від грошей, які отримав у Києві"

  На фото, які опублікував у мережі журналіст Василь Крутчак, видно, як заступник голови й учасник з’їзду “Батьківщини” Василь Гладій отримує готівку від молодої дівчини. Журналіст також опублікував кілька відео, знятих прихованою камерою, з яких зрозуміло, що саме це місце функціонери обрали для передачі грошей за довіз людей на з’їзд. Згодом у партійних релізах організатори з гордістю наголошували на 10 тисячах учасників грандіозного заходу з висунення Тимошенко в президенти.

  Світлина від Vasyl Krutchak.

  Фото Василя Крутчака

  “От, хто б мені не говорив, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю. Вибори виграє Юлія Тимошенко, і це однозначно. Її підтримує народ настільки, що сьогодні на з’їзді партії “Батьківщина”, який проходив в Палаці Спорту, люди просто підходили до представників Батьківщини і гроші передавали пачками. Це однозначно говорить про підтримку Юлії Тимошенко звичайними людьми”, – іронізував журналіст.

  У соцмережі швидко впізнали дівчину, що передає гроші Гладію. Користувачі вважають, що це відома в Києві тусовщиця Аліна Мінюкова.

  У коментарі КУРСу Василь Гладій категорично заперечив, що ці гроші мають стосунок до партії “Батьківщина”.

  “Це виключно приватна справа. Родичі просили передати гроші. Саму дівчину я не знаю, вона мені не родичка. Чому не переказали кошти на картку – не питав, то люди з села… Подзвонили, попросили: “Можеш? Можу”… От і вся історія. Я й не думав, що вона буде мати такий резонанс”, – сказав Василь Гладій.

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150