У корупційних схемах по всьому світу можуть бути задіяні понад 3 трильйони доларів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час міжнародної конференції, присвяченої 15-тиріччю Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції, заявили, що обсяг грошей, залучених у корупційних схемах по всьому світу, може сягати понад 3 трильйони доларів США . Про це повідомили у прес-службі Національного Антикорупційного Бюро України, пише СТИК.

  Пов’язане зображення

  “Понад 3 трильйони доларів можуть бути задіяні в корупційних схемах по всьому світу. Таку експертну оцінку озвучили під час міжнародної конференції, присвяченої 15-тиріччю Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції, яка проходить у Відні (Австрія) 22-24 січня 2019 року”, – підкреслили в НАБУ.

  За інформацією Бюро, учасники заходу – представники майже 70 країн – визнали, що у фокусі найбільшої уваги корупціонерів наразі знаходиться ІТ-сфера та державні закупівлі.

  “Політична корупція залишається й надалі одним із ключових викликів для правоохоронних органів. Боротьба з нею потребує насамперед політичної волі. Тож викриття таких злочинів як декларування посадовцями недостовірної інформації та їхнє незаконне збагачення набувають особливої актуальності”, – зазначає прес-служба.

  Про досвід здійснення таких розслідувань, виклики, з яким стикаються детективи НАБУ у своїй роботі, йшлося у доповіді заступника керівника одного з підрозділів детективів Олександра Скомарова, який взяв участь в конференції, розповіли в НАБУ.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150